1

V individuálních lekcích mám jako lektorka prostor zaměřit se výhradně na vás a společně s vámi vystavět lekci v souladu s tím, co právě potřebujete a chcete. Ať s jógou začínáte a chcete se naučit správným základům, nebo jste pokročilejší a chcete se dále učit a prohlubovat svou praxi intenzivněji, než to umožňují podmínky hromadných lekcí.

Jsem průvodkyní vaší vlastní praxí. Vybírám ásany, techniky a jejich pořadí, vysvětluji jejich provedení, navádím ke správnému nastavení těla v každé ásaně. Je tolik ásanových praxí, kolik je praktikujících. Každý máme jiné tělo, jinou pružnost, jinak silné svaly, jiné zkušenosti s pohybem. Společně můžeme hledat a nacházet v každé pozici a pohybu to nejlepší, co může v danou chvíli dát právě vašemu tělu, mysli, duchu.

Do lekcí přináším to, co mě učí moje vlastní praxe, která je celkem pestrá – od powerjógy a vinjásy přes klasickou hathajógu až k jin józe a restorativní józe. Baví mě poslouchat tělo a dát mu to, co právě potřebuje. Všímám si toho, jaký vliv má na tělo roční období, fáze měsíce a další přírodní jevy. A moc mě těší, když mohu něco z toho, co jsem se sama naučila a dozvěděla o józe, předávat dál.

Lektorka: Markéta Barošová Lajdová

Místo konání: Studio Athelas, Kořenského 11, Praha 5

Cena: 750 Kč/ 60minutová lekce, 1000 Kč/ 90minutová lekce. Přijdete-li ve dvojici, cena za lekci je stejná, tzn. platíte 375, resp. 500 Kč/osobu.

Jak se přihlásit: Vyplňte formulář níže nebo mi zavolejte na číslo 777 132 159 a domluvíme se na termínu.

Další informace: Ve studiu jsou k dispozici podložky i další pomůcky, nicméně možnost jejich použití může podléhat omezení na základě aktuální hygienické situace v zemi. Konkrétní informace sdělíme při domluvě na termínu lekce.

Přihláška na kurz

* Zasvěcení a terapie nejou vhodné pro osoby, které užívají psychofarmaka, a všeobecně pro osoby trpícími težšími psychickými problémy.

Vzhledem k legislativní situaci v ČR je mou povinností vás upozornit, že mnou nabízené služby nenahrazují lékařskou péči a nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Nejbližší termíny: